Jdi na obsah Jdi na menu
 


http://www.plastelina.cz/index.php?r=29121

Prostě skvělej dárek k Vánocům, narozeninám a klidně jako reklamní předmět:-)

 

K čemu je Inteligentní plastelína dobrá?

Vezměte si ji do práce a nechejte ji na svém stole. Uvidíte, že ji budete muset pořád trhat, mačkat a používat ji k uvolnění a uklidnění zatímco Váš mozek bude naplno vymýšlet kreativní nápady. Brzy v sobě objevíte schopnosti, o kterých jste ani netušili. Sošky a výtvory ve stylu Dalího budou vznikat pod Vašima rukama a práce se může stát dokonce zábavou.


Co se stane, jestliže si vezmu Inteligentní plastelínu do práce?

Stanete se hvězdou kanceláře. :-) To garantujeme! Vaši spolupracovníci se pravděpodobně pokusí ukrást plastelínu z Vašeho stolu. Inteligentní plastelína v rukou člověka způsobuje nekontrolovatelnou a šílenou žárlivost. Patrně se pokusí s Vámi spřátelit a vyloudit svou porci dospělé plastelíny z Vašich osobních zásob.

A Vy budete asi potřebovat objednat další Inteligentní plastelínu, abyste uspokojili sebe i své spolupracovníky (toto je náš plán na ovládnutí světa). Krátce na to se stanete samozvaným vládcem Království Inteligentní plastelíny. Vaše kancelář se začne podobat Dalího ateliéru s Inteligentní plastelínou kapající ze stropu. A díky uvolněné a nezřízené kreativní síle Vaší kanceláře Vás už nikdo nezastaví.


To zní dost šíleně. Jste normální?

My nelžeme, ale tak trochu šílení jsme. Pořiďte si Inteligentní plastelínu a uvidíte proč. :-)

Všechny druhy plastelíny skáčou, trhají se, natahují se a tříští?

Ano, všechny druhy plastelíny skáčou, trhají se, natahují se a tříští. Jen svítící navíc svítí a teplocitlivé navíc mění barvu podle teploty.

Obrazek

Kolik je v plechovce plastelíny?

V každé plechovce je 80g Inteligentní plastelíny - tak akorát do ruky dospělého člověka.

Je Inteligentní plastelína netoxická?

Intelingentní plastelína je naprosto inertní, netoxická a bezpečná. Inteligentní plastelína také neobsahuje žádné latexové přísady. Je bezpečná pro lidi citlivé na latex a nezpůsobuje alergii na latex.

Intelingetní plastelína splňuje požadavky aktuálních norem Evropské unie a byl jí vystaven certifikát Bureau Veritas Consumer Products Services UK Ltd.

Přesto byste neměli NIKDY strkat plastelínu do úst nebo ji jíst. Jestliže malé množství omylem spolknete, nemusíte se ale bát, za pár dní si s ní budete moci opět hrát.:)

Jste schopni vyrobit barvy na přání?

Jsme schopni vyrobit jakoukoliv barvu Inteligentní plastelíny dle vzorníku Pantone nebo vzorku barvy dodaného zákazníkem.

Dále můžeme Inteligentní plastelínu obohatit o metalický efekt, elektrické víření, svícení ve tmě, měnění barvy, perleť apod.

Kontaktujte nás pro detailnější informace.

Kde se Inteligentní plastelína vyrábí?

Jedná se o kvalitní výrobek vyráběný ve Spojených státech.

oslnivá zlatá: 239Kč

Další z oblíbených. Třpytí se a světélkuje ve světle. Vyzkoušejte zlatou protistresovou plastelínu!

dá se tavrovat, lámat, skáče, mění barvu., některé svítí ve tmě, jiné zase jsou magnetické...

teplocitlivá: Ametyst 239Kč

Vyzkoušejte tuto uklidňující barvu a uvolněte své nervy. Jediným dotykem fialová zmizí a odhalí překvapivě růžové zbarvení. Vzrušující a zářivá, tato dynamická plastelína určitě rozzáří Váš den!

teplocitlivá Chameleon 239Kč

Neviditelný v džungli, ale nepřehlédnutelný ve Vašich rukou. Tato tropická zelená v okamžiku doteku exploduje v jasnou žlutou. A na rozdíl od pravého, tento Chameleon vyžaduje každodenní mačkání!

teplocitlivá Soumrak 239Kč

Stejně tak jako se večerní obloha promění v temnotu noci, změní se dotekem tmavá purpurová barva v zářivou modrou.

zářivá ve tmě: Iontová 239Kč

Kolem uvidíte poletovat elektrony, které vyzařují ledově modrozelenou zář. Mimozemská tyrkysová svítí celou noc. Ztlumte světla a vychutnejte si hypnotický zážitek.

svítící jantarová 239Kč

Svítí jako bludička. Nabijte na sluníčku nebo pod zářivkou a pozorujte její svit! Přibližně po hodině kouzlo končí... ale jen do té doby, než to zkusíte znovu!

měňavková Skarab 239Kč

Třpytí se jako brouk Skarab ze starého Egypta. Tato uklidňující modř má nebeské náznaky a přeměňuje se v královskou modrou přímo před Vašima očima! Fotografie nemohou popsat skutečnost!

                     :

Tipy a triky:

Inteligentní plastelína má rozdílné fyzikální vlastnosti podle toho, jak s ní zacházíte.

Natahuje se

Obrazek

Chytnete-li ji na dvou koncích a potáhnete, chová se jako žvýkačka. Položte ji na stůl a pozorujte, jak se pomalu roztéká.

 

 

 

 

Trhá se

Obrazek

Chytnete-li plastelínu na dvou koncích a trhnete-li dostatečně rychle, roztrhne se. Není to ale úplně jednoduché - chce to trochu praxe.

Plastelínu je také možné roztrhnout jako papír. Chytněte plastelínu na horní straně ukazováčkem a palcem každé ruky tak, jako byste ji chtěli roztrhnout jako papír. Pro zjednodušení trhnutí plastelínu trochu načněte nehty. Pak už jen plastelínu rychle roztrhněte - ale pozor, podaří se Vám to je v případě, že budete dostatečně rychlí.

Skáče

Obrazek

Vytvořte z plastelíny kouli a upusťte ji na rovnou a pevnou podlahu a nebo si s ní hoďte o zeď. Budete překvapeni, jak skáče.

 

 

 

 

Tříští se

Pokud udeříte do plastelíny dostatečně rychle, roztříští se jako porcelán. Chcete-li to vyzkoušet, buďte opatrní - nebudete-li dostatečně rychlí, plastelina bude pružná jako pryž a můžete si ublížit (dobrá rada dle vlastní zkušenosti autora tohoto textu :-).

Svítí

 

Jak již název napovídá, svítící varianta Inteligentní plastelíny ve tmě svítí. Tato skutečnost z ní dělá ideální hmotu k různým pokusům. Kreslete na ni, vytvářejte světelné fotografie, nebo jen prostě šokujte své známé.

Praská

Obrazek

Dostane-li se to plastelíny vzduch, praská a dělá bubliny.

Je magnetická

Černá varianta plasteliny je magnetická a otvírá tak další příležitosti k pokusům.

Pokoří čtečky otisků prstů

 Obrazek
Obrazek

 

 

 

 

 

Otiskněte svůj palec do plastelíny. Takto vytvořenou formu zalijte potravinářskou želatinou a nechte ztuhnout. Dokonalá kopie Vašeho palce je na světě!


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Barčína:-)), 17. 2. 2007 21:12)

Jojo, tak ségra neváhala a koupila mi jí:D jako je to supr,spousta lidem se to líbilo, když sem jim to ukazovala a pak mi to nechtěli vrátit no:-/ to je docela bevýhoda:D ale jinak fakt bomba,já mam teda tu, co mění barvu..:-)